Translation Views (8.x-1.0-alpha10) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Add
ja: 追加

en: Page
ja: ページ

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Changed
ja: 変更済

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Apply
ja: 適用

en: Not translated
ja: 未翻訳

en: Translated
ja: 翻訳済

en: Translation status
ja: 翻訳ステータス

en: Offset
ja: オフセット

en: Column
ja: カラム

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Source language
ja: 元言語

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Outdated
ja: 期限切れ

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Translation outdated
ja: 翻訳期限切れ

en: Translation changed time
ja: 翻訳更新日時
