Translation Views (8.x-1.0-alpha10) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Desc
ka: აღწერა

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Not translated
ka: არ არის თარგმნილი

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Translation status
ka: თარგმანის სტატუსი

en: - All -
ka: - ყველა -
