Translation Views (8.x-1.0-alpha10) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Add
ug: قوشۇش

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Not translated
ug: تەرجىمە قىلىنمىدى

en: Translation status
ug: تەرجىمە قىلىنىغىنى

en: - All -
ug: ھەممىسى
