Translation Views (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Add
hr: Dodaj

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Desc
hr: Silazno

en: Both
hr: Oba

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Not translated
hr: Nije prevedeno

en: Translated
hr: Prevedeno

en: Translation status
hr: Status prijevoda

en: Outdated
hr: Zastarjelo

en: Asc
hr: Uzlazno
