Translation Views (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Add
ast: Amestar

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
