Translation Views (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Add
da: Tilføj

en: Page
da: Side

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Desc
da: Faldende

en: Both
da: Begge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Multilingual
da: Sprog

en: Apply
da: Udfør

en: Not translated
da: Ikke oversat

en: Translated
da: Oversat

en: Translation status
da: Oversættelsesstatus

en: Offset
da: Forskydning

en: Formatter
da: Formatering

en: Source language
da: Kildesprog

en: Outdated
da: Forældet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Asc
da: Stigende

en: Translation outdated
da: Forældet oversættelse

en: Translation changed time
da: Oversættelsens opdateringstidspunkt
