Translation Views (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: Translated
sq: Përkthyer
