Translation Views (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Add
eu: Gehitu

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Apply
eu: Ezarri

en: Not translated
eu: Itzuli gabe

en: Translated
eu: Itzulita

en: Translation status
eu: Itzulpenaren egoera

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
