Translation Views (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Add
fa: افزودن

en: Page
fa: صفحه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Apply
fa: تایید

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: Translated
fa: ترجمه شده

en: Translation status
fa: وضعیت ترجمه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Outdated
fa: قدیمی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
