Translation Views (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: Page
fil: Pahina

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
