Translation Views (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Add
lt: Pridėti

en: Page
lt: Puslapis

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Translated
lt: Išversta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
