Translation Views (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: - All -
my: - အားလုံး -
