Translation Views (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Add
sv: Lägg till

en: Page
sv: Sida

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Apply
sv: Applicera

en: Not translated
sv: Ej översatt

en: Translated
sv: Översatt

en: Translation status
sv: Status för översättning

en: Offset
sv: Kompensera

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Source language
sv: Källspråk

en: Outdated
sv: Förlegad

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Translation count
sv: Antal översättningar

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Translation outdated
sv: Översättnign utdaterad

en: Translation changed time
sv: Översättningen ändrades tid
