Translation Views (8.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Add
be: Дадаць

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Not translated
be: Не перакладзена

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Translation status
be: Статус перакладу
