Translation Views (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Edit
cs: Upravit

en: Add
cs: Přidat

en: Page
cs: Stránka

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Apply
cs: Použít

en: Not translated
cs: Nepřeloženo

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Translation status
cs: Stav překladu

en: Offset
cs: Posun

en: Column
cs: Sloupec

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Translation outdated
cs: Zastaralý překlad

en: Translation changed time
cs: Čas změny překladu
