Translation Views (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Page
sk: Strana

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Apply
sk: Použiť

en: Not translated
sk: Nepreložené

en: Translated
sk: Preložené

en: Translation status
sk: Stav prekladu

en: Offset
sk: Ofset

en: Column
sk: Stĺpec

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Asc
sk: Vzostupne
