Translation Views (8.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Not translated
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱས་མེད

en: Translated
bo: ལོ་ཙྰ་བྱས་ཚར།

en: Translation status
bo: ཡིག་སྒྱུར་གྱི་གནས་སྟངས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Outdated
bo: དུས་ཡོལ་ཟིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
