Translation Views (8.x-1.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Edit
sr: Измени

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: - Any -
sr: - Сваки -
