Translation Views (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Add
ta: சேர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Not translated
ta: மொழிபெயர்க்கப்படாதது

en: Translated
ta: மொழிபெயர்க்கப்பட்ட

en: Translation status
ta: மொழிபெயர்ப்பு நிலை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
