Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Add
et: Lisa

en: Page
et: Lehekülg

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Apply
et: Rakenda

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Offset
et: Nihe

en: Column
et: Tulp

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Source language
et: Algne keel

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Outdated
et: Vananenud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Translation outdated
et: Tõlge on aegunud

en: Translation changed time
et: Tõlke muutmise aeg
