Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Add
he: הוספה

en: Page
he: דף

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Apply
he: החל

en: Not translated
he: לא מתורגם

en: Translated
he: מתורגם

en: Translation status
he: מצב תירגום

en: Offset
he: היסט

en: Column
he: עמודה

en: Formatter
he: פורמט

en: Source language
he: שפת מקור

en: - Any -
he: - הכל -

en: Outdated
he: מיושן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
