Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Page
hu: Oldal

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Not translated
hu: Nincs lefordítva

en: Translated
hu: Lefordított

en: Translation status
hu: Fordítás állapota

en: Offset
hu: Eltolás

en: Column
hu: Oszlop

en: Formatter
hu: Formázó

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Outdated
hu: Elavult

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Translation count
hu: Fordítások száma

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Translation outdated
hu: A fordítás elavult

en: Translation changed time
hu: A fordítás módosításának az ideje
