Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Column
ps: ستن

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
