Translation Views (8.x-1.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Add
ro: Adaugă

en: Page
ro: Pagina

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Apply
ro: Aplică

en: Not translated
ro: Netradus

en: Translated
ro: Tradus

en: Translation status
ro: Stare traducere

en: Offset
ro: Decalaj

en: Column
ro: Coloană

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: Source language
ro: Limbă sursă

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Translation outdated
ro: Traducere expirată

en: Translation changed time
ro: Ora modificării traducerii
