Translation Views (8.x-1.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Add
ar: إضافة

en: Page
ar: الصفحة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Not translated
ar: غير مترجم

en: Translated
ar: مترجم

en: Translation status
ar: حالة الترجمة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - Any -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Translation count
ar: عدد الترجمات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Translation changed time
ar: وقت تغيير الترجمة
