Translation Views (8.x-1.0-alpha8) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Add
es: Agregar

en: Page
es: Página

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Changed
es: Modificado

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Apply
es: Aplicar

en: Not translated
es: Sin traducir

en: Translated
es: Traducido

en: Translation status
es: Estado de la traducción

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Column
es: Columna

en: Formatter
es: Formateador

en: Source language
es: Idioma de origen

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Outdated
es: Desfasado

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Moderation State
es: Estado de moderación

en: Master
es: Máster

en: Translation outdated
es: Traducción anticuada

en: Translation changed time
es: Fecha de modificación de la traducción
