Translation Views (8.x-1.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Add
lv: Pievienot

en: Page
lv: Lapa

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Column
lv: Kolonna

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Source language
lv: Avota valoda

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Outdated
lv: Novecojis

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
