Translation Views (8.x-1.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Page
pl: Strona

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Not translated
pl: Brak tłumaczenia

en: Translated
pl: Przetłumaczone

en: Translation status
pl: Status tłumaczenia

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Column
pl: Kolumna

en: Formatter
pl: Formater

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Outdated
pl: Nieaktualne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Translation outdated
pl: Tłumaczenie nieaktualne

en: Translation changed time
pl: Czas modyfikacji tłumaczenia
