Translation Views (8.x-1.0-alpha8) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Add
uk: Додати

en: Page
uk: Сторінка

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Apply
uk: Застосувати

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Translated
uk: Перекладено

en: Translation status
uk: Стан перекладу

en: Offset
uk: Зміщення

en: Column
uk: Колонка

en: Formatter
uk: Форматер

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Outdated
uk: Застарілий

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Translation count
uk: Кількість перекладів

en: Asc
uk: Зрост

en: Moderation State
uk: Стан модерації

en: Master
uk: Головне

en: Translation outdated
uk: Переклад застарів

en: Translation changed time
uk: Час зміни перекладу
