Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Add
bg: Добави

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Apply
bg: Търси

en: Not translated
bg: Непреведено

en: Translated
bg: преведен
