Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Add
bs: Dodaj

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Not translated
bs: Nije prevedeno

en: Column
bs: Kolona

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
