Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག
