Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Add
is: Bæta við

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Translated
is: Þýtt

en: Column
is: Dálkur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
