Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Page
mn: Хуудас
