Translation Views (8.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
