Translation Views (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Add
az: Əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Translation status
az: Tərcümə statusu

en: Offset
az: Ofset

en: Column
az: Sütun

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
