translations pack (2.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Translations
cs: Překlady

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Delete all translations
cs: Smazat všechny překlady

en: Delete @language translation
cs: Smazat @language překlad
