translations pack (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Single
es: Simple

en: Custom
es: Personalizado

en: Translations
es: Traducciones

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Delete all translations
es: Eliminar todas las traducciones

en: Delete @language translation
es: Borrar la traduccion @language
