translations pack (2.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Delete all translations
eu: Ezabatu itzulpen guztiak

en: Delete @language translation
eu: Ezabatu @language itzulpenak
