translations pack (2.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Single
tr: Tekli

en: Custom
tr: Özel

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Delete all translations
tr: Tüm çevirileri sil

en: Delete @language translation
tr: @language çevirisini sil
