Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Published
ar: منشور

en: Changed
ar: تم التغير

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Not translated
ar: غير مترجم

en: Translation
ar: الترجمة

en: outdated
ar: قديمة

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ar: التغييرات الحادثة على هذا الجدول لن تُحفظ إلا بعد إرسال الاستمارة.

en: No translatable fields
ar: لا يوجد حقول قابلة للترجمة
