Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Add
ast: Amestar

en: n/a
ast: n/d

en: Published
ast: Espublizáu

en: Not published
ast: Ensin espublizar
