Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Add
az: Əlavə et

en: n/a
az: yox

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Translation
az: Tərcümə

en: outdated
az: köhnəlmişdir

en: Source language
az: Mənbə dili

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Show description
az: Təsviri göstərin
