Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Add
eo: Aldonu

en: Published
eo: Publikigita

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Not translated
eo: Netradukita

en: outdated
eo: eksdata

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eo: Ŝanĝoj kreitaj en ĉi tiu tabulo ne konserviĝos ĝis kiam la formularo submetiĝas.
