Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Published
nn: Publisert

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nn: Endringar i denne tabellen vil ikkje bli lagra før skjemaet sendast.
