Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: n/a
sk: nie je

en: Published
sk: Zverejnené

en: Changed
sk: Zmenené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Not translated
sk: Nepreložené

en: Translation
sk: Preklad

en: outdated
sk: zastaraný

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sk: Zmeny vykonané v tejto tabuľke nebudú uložené pokiaľ sa formulár neodošle.

en: From language
sk: Z jazyka

en: To language
sk: Do jazyka
