Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Published
sq: Publikuar

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Not translated
sq: Pa përkthyer

en: outdated
sq: i vjetër

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sq: Ndryshimet e kryera në këtë tabelë nuk do të ruhen derisa të dërgohet formulari.
