Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: n/a
sr: нема

en: Changed
sr: Промењен

en: Translation
sr: Превод

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sr: Промене у овој табели неће бити запамћене све док се формулар не пошаље.
