Translators (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Add
ug: قوشۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Not translated
ug: تەرجىمە قىلىنمىدى

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ug: جەدۋەلدىكى ئۆزگەرتىشلەر پۈتۈن جەدۋەلنى تاپشۇرغاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.
