Translators (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Published
am: የታተመ

en: Translation
am: ትርጉም
